Klara M

36 lat, Dorywczo · , Doświadczenie w opiece: Ponad 10 lat

 • Usługi: Rehabilitacja, Terapia zajęciowa
 • Pracuję w wymiarze Dorywczo ·
 • Doświadczenie w opiece: Ponad 10 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet medycyny naturalnej
 • Wynagrodzenie: od 20 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Kraków Stare Miasto
 • Ostatnio aktywny: 30 marzec 2017 10:03
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Szczegółowe informacje Szczegółowe informacje
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Jestem specjalistą medycyny naturalnej (akupunktura Su Dżok, akupresura, masaż). Terapia Su Dżok jest aktualnie zaliczana do najlepszych na świecie naturalnych metod leczenia oraz harmonizacji organizmu i ma szeroki zakres zastosowania i możliwości zwłaszcza w: 1. Ginekologii i andrologii (cysty, endometrioza, adenoma prostaty, klimakterium, męska i żeńska niepłodność, obniżenie seksualnej sprawności i potencji); 2. Zaburzeniach hormonalnych (normalizacja działalności gruczołów wewnętrznych); 3. Korekcji sfery emocjonalnej i mentalnej (nerwice, depresja, stres); 4. Rehabilitacji po zawale, udarze mózgu, operacjach; 5. Chorobach serca i układu krążenia; 6. Ostrych i przewlekłych chorobach systemu oddechowego; 7. Osłabieniach układu immunologicznego, zaburzeniach odporności, alergiach; 8. Chorobach systemu pokarmowego ( żołądka i jelit, wątroby i woreczka żółciowego); 9. Przygotowanie sportowców do zawodów, rehabilitacji po przeciążeniach; 10. Poprawie stanu skóry, normalizacji wagi. BEZ NEGATYWNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH! Zapraszam do skorzystania z terapii.

Usługi: Rehabilitacja, Terapia zajęciowa

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Obecnie pracuję indywidualnie z chorymi pacjentami, wykorzystując metody medycyny naturalnej. Ostatnio pracowałam przy rehabilitacji chorych po operacji serca wykorzystując akupresurę, masaże, muzykoterapię. Byłam zaproszona do pacjenta, który przez miesiąc przebywał w stanie komy na oddziale reanimacji podłączony do aparatury, podtrzymującej wszystkie funkcje życiowe ...

  Opinie: "... Skutki operacji serca mego męża okazały się bardzo dramatyczne: koma, paraliż. Przez miesiąc mąż przebywał na oddziale reanimacji podłączony do aparatury podtrzymującej wszystkie funkcje życiowe (oddychanie, akcja serca). Lekarze dawali nikłą szanse na wyzdrowienie, prognozowali że nigdy nie odzyska przytomnosci. Gorączkowo szukałam wyjścia z tej sytuacji. Jeden z profesorów poradził mi że bym zwróciła się do specjalisty od akupunktury Su Dżok Pani Svitlany.
  Po czwartym zabiegu akupunktury lekarze stwierdzili że płuca podjęły akcje i można odłączyć aparaturę do sztucznego oddychania. Po kilku następnych zabiegach zaczęło samodzielne pracować serce. W następnej kolejności włączył się ruch robaczkowy jelit i układ moczowy...
  Stopniowo mąż odzyskiwał swiadomość, zaczął odpowiadać na pytania oczyma, ruchamy. Po dwudziestu zabiegach męża wypisano z reanimacji i zezwolono na transport do odległego rodzinnego miasta celem dalszej rehabilitacji. Jestem ogromnie wdzięczna Pani Svitlani za pomoc udzieloną mojemu mężowi i wspomożenie mnie w ciężkim dla mnie okresie.
  Maria, nauczyciel
  Kijów, (***) r."

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Głęboką wiedzą w zakresie zdrowia czlowieka

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  "Czy akupunktura Su Dzok jest bolesna?" ;-) - Minimalnie.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Według lekarze konwencjonalnych, ta młoda kobieta już miałaby być bez macicy... Na szczęście, spotkała Su Dżok :-) ...
  "...Mam 36 lat i czworo dzieci. Po porodzie naturalnym lekarze nie zobaczyli, że moja macica nie oczyściła się. Dla tego kilka dni póżniej znów znalazłam się w szpitalu, mocno krwawiłam i dostałam totalne czyszczenie. Niestety ten zabieg zostaw się żle zrobiony, i macica nie została dobre oczyszczona.
  Straciłam wiele krwi i nastąpiło zagrożenie mojego życia.
  Lekaże zapisali mi dużo antybiotyków, zastrzyki z oksytocyny i
  Meterginy. Dodatkowo dostawałam doustnie leki na obkurczania macicy. Krew zalegała nadal i leczenie farmakologiczne nie pomagało. Czułam się coraz słabsza, wszystko mnie bolało. Lekarze nie przyznali sie, że żle wykonali swoją pracę, lecz że moja macica jest słaba i jeśli się nie oczyści do paru dni, to mi ją usuną. Byłam całkowicie zrozpaczona!

  Wtedy znajoma poleciła mi terapeutkę, która leczy metodą akupunktury SuJok. Już po trzech zabiegach USG wykazało, że macica zaczała się czyścić. Po 10-tym zabiegu zrobiłam USG i macica była już zupełnie czysta!
  Dopiero włączenie igieł SuJok uratowało mnie przed wycięciem macicy. Jestem bardzo wdzięczna Swietlanie i zastosowanej przez nia metodzie Su Jok.
  P.S. Pozytywnymi i nieoczekiwanymi przezemnie efektami było polepszenie wzroku o 2 dioptrie, wzmocnienie wątroby, trzustki i układu pokarmowego.
  Anna, psycholog