Beniamin

41 lat, Pełny etat · Pół etatu · Dorywczo · , Doświadczenie w opiece: 1 rok

 • Usługi: Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, Podawanie leków, Zakupy, Rehabilitacja, Terapia zajęciowa
 • Pracuję w wymiarze Pełny etat · Pół etatu · Dorywczo ·
 • Doświadczenie w opiece: 1 rok
 • Wykszałcenie: Średnie (matura), Medyczne Studium Zawodowe
 • Wynagrodzenie: od 10 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
 • Ostatnio aktywny: 16 maj 2018 19:32
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Szczegółowe informacje Szczegółowe informacje
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Jestem osobą ciepłą, opiekuńczą, dobrze zorganizowaną, odpowiedzialną, miłą i życzliwą. Mam przygotowanie medyczne, niestety swoim zawodzie nie znalazłem pracy. Zaopiekuję się całodobowo lub na godziny osobą starszą, chorą, niepełnosprawną, potrzebującą wsparcia zarówno fizycznego i psychicznego. Pomogę we wszystkich codziennych czynnościach takich jak: sprzątanie, robienie zakupów, pomoc przy higienie, wyjście do lekarza, kupno leków, spacery. Potowarzyszę w domu, wykonam również inne zlecone mi zadania.Szukam pracy na terenie Gorzowa lub okolic. Jestem mężczyzną po ratownictwie medycznym. Czekam na wiadomość.

Usługi: Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, Podawanie leków, Zakupy, Rehabilitacja, Terapia zajęciowa

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Ostatnio pracowałem jako asystent stomatologa i asystent weterynarza. Były to staże po których nie udało mi się znaleźć zatrudnienia na stałe. Opiekowałem się swoją babcią, pomagałem jej we wszystkim (babcia dożyła 90 lat). Postanowiłem więc zostać asystentem osoby starszej lub niepełnosprawnej - mógłbym wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenie zawodowe opiekując się osobą potrzebującą zarówno wsparcia fizycznego jak i psychicznego.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W swojej pracy najbardziej lubię możliwość pomocy drugiej osobie, wyraz wdzięczności w jej oczach. Towarzystwo osoby starszej daje też możliwość wysłuchania opowieści, poznania wiedzy, mądrości, i doświadczeń, które osoba ta nabyła z wiekiem. To bardzo cenna lekcja. Wierzę, że ta wiedza i życiowa mądrość może pomóc mi w życiu prywatnym uniknąć błędów i pomyłek.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Osobie o moich umiejętnościach poradził bym żeby się nie poddawała. Każdy zawód medyczny jest bardzo cenny a umiejętności nabyte w trakcie nauki w szkole mogą być bardzo przydatne zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnie. Życie i zdrowie mamy tylko jedno i nie da się go odkupić od kogoś innego za żadne pieniądze.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  1. Czy osoba ma przygotowanie medyczne?
  2. Czy jest to osoba bez nałogów (nie paląca i nie pijąca)?
  3. Czy osoba jest gotowa zamieszkać z osobą starszą lub niepełnosprawną?
  4. Czy jest to osoba empatyczna, uczynna, miła, zaangażowana?
  5. Czy osoba jest silna aby w razie kąpieli pomóc, podnieść osobę starszą czy niepełnosprawną?

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient, który zatrudni osobę w mojej profesji powinien przemyśleć; czy jest to osoba bez nałogów (nie paląca, nie pijąca), czy osoba ta ma wykształcenie medyczne lub opiekowała się osobą starszą lub niepełnosprawna (ja opiekowałem się babcią), czy osoba ta ma możliwość zamieszkania wraz z osobą podopieczną, żeby opiekować się nią całodobowo czy tylko na godziny

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moje usługi od usług świadczonych przez innych różnią się tym że; jestem 100% abstynentem (nie ma obaw ze się napije lub będę skacowany), jestem uczynny, sumiennie wykonuję powierzone mi obowiązki, jestem ciepły, opiekuńczy i kontaktowy, lubię osoby starsze, mam siłę żeby przenieść, podnieść osobę niepełnosprawna, starszą.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Myślę, że warto aby osoby starsze, odczuwające dolegliwości zdrowotne związane z wiekiem miały świadomość, że są osoby takie jak ja, mające stosowne przygotowanie zawodowe, które są gotowe i chętne do udzielenia im pomocy. I to jest dobra dla nich wiadomość, a także dla tych, którzy chcieliby im pomóc, a nie bardzo sami mogą i potrafią. Stąd bardzo dobrze, że jest taka profesja zawodowa jak opiekun seniora.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją mocną stroną jest zaangażowanie, umiejętności nabyte w Medycznym Studium Zawodowym oraz siła i sprawność fizyczna, które pragnę wykorzystać w pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym. Co ważne: jestem osobą bez nałogów (nie palącą i nie pijącą), sumienną, zaangażowaną w swoją pracę, opiekuńczą, miłą, ciepłą i sympatyczną, życzliwą. Co więcej - jestem dobrym słuchaczem, co może być owocne w kontaktach z osobami starszymi, potrzebującymi kontaktu i życzliwej rozmowy.. Myślę że moje umiejętności mogą pomóc w funkcjonowaniu seniora zarówno w domu, jak i poza nim - na zakupach, spacerze.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Chciałbym udoskonalić wiele umiejętności związanych z opieką, przede wszystkim nabyć praktyki związanej z opieką, pomocą osobie starszej siedzącej (chodzącej) jak też niepełnosprawnej leżącej lub jeżdżącej na wózku inwalidzkim. Te umiejętności myślę że mógłbym nabyć podczas praktycznej opieki nad osoba starszą lub niepełnosprawną.