Zaufana opieka nad osobami starszymi

Zarejestruj się i...
  • Aplikuj na ogłoszenia.
  • Stwórz profil i daj się znaleźć.
  • Kontaktuj się z ogłoszeniodawcami.

Praca z zamieszkaniem u chodzącej 62l dla kobiety 45+

Ogłoszenie dodane:
Ostatnia aktywność: 7 miesięcy temu

  • Ogłoszenie dodane:
  • Ostatnia aktywność: 7 miesięcy temu
  • Wynagrodzenie: do 30 zł za godzinę
  • Ogłoszenie ważne do: 18 stycznia 2019
  • Ogłoszenie zamieszczone przez: Aleksandra O.
  • Ogłoszenie aktualne
Kilka słów o pracy

Szukam wyluzowanej 45+
Praca z zamieszkaniem u chodzącej podopiecznej 62lata
Spotkanie w sprawie pracy w Konstantynowie Łódzkim 3 km od Łodzi, za Zlotnem

Wymagane:
- serce do ludzi i zwierząt (są koty)
- umiejetnosc motywowania i zachęcania podopiecznej do robienia różnych rzeczy w domu !!!
To jest bardzo ważne. NIE CHCE OPIEKUNKI POD TYTUŁEM ZOSIA SAMOSIA. Siedzenie z zalozonymi rączkami mamie nie służy. Mózg i mięśnie muszą pracować. I to i to nie używane zanika więc wyręczanie we wszystkim mamy nie wchodzi w grę. Nadal ma się czuć jak gospodyni a nie odtrącona na bok, jak gość, nikomu i do niczego niepotrzebny. Wszystko co może zrobić mama ma robić ona.
- wspólne zakupy jedzeniowe z podopieczną
- wspólne kino, teatr, koncert kameralny, kawa+costam u Grycana, wyjazdy do lekarza ale też na wakacje min 2tyg a może i dłużej
- chodzenie z podopieczną na kursy tańca (np hula- hawajski lub jakiś inny) albo zajęcia typu zdrowy kregoslup, generalnie aktywność fizyczna razem.
- spacery po parku Zdrowie i Ogrodzie botanicznym lub okolicy
- pilnowanie żeby przestrzegała zasad higieny
- wspólne chodzenie do lekarza, na terapię.
- umiejętność smacznego gotowania ale to podopieczna ma gotować ty masz jej tylko towarzyszyć, pomagać i sprawdzać czy palnik wyłączony gdy już skończone. Pani może gotować gdy ona się źle czuje.
- brak nałogów.
- wyluzowanie i dystans jest ważny
- spokojne usposobienie, humor i dbanie o siebie też jest w tej pracy ważne żeby się szybko nie wypalić tylko żyć z nią powolutku, na luzie. Nie oczekuję, że będzie Pani/Pan non stop z mamą. Każdy potrzebuje chwile pobyć sam.

Oferuje:
PENSJA+WYŻYWIENIE+ POKÓJ+ ATRAKCJE.
Stabilną, legalną pracę z wynagrodzeniem ustalanym indywidualnie na spotkaniu od 1300 na rękę.
Umowa.
WLASNY POKOJ W DOMKU w którym jest kojąco latem a ciepło zimą (ogrzewanie gazowe+ kominek dla relaksu podczas dużych mrozów)
Możliwość korzystania z ogrodu :) grill, opalanie itp
Spokojna okolica, cisza i spokój a jednocześnie MPK pod nosem ************* - dlaczego ukryte?

ua icon Автоматичний переклад українською

Oczekiwania wobec opiekuna
  • Oczekiwane doświadczenie opiekuna:
  • Preferowany wiek opiekuna: dowolny wiek
Obowiązki opiekuna
  • Organizacja czasu wolnego
  • Zakupy dla seniorów
  • Terapia zajęciowa