Aleksandra T.
- Kobieta, 31 lat
- Pełny etat, Część etatu
- Doświadczenie: poniżej 1 roku
- Elbląg
Witam nazywam sie Ola i mam 30 lat. Pracowalam jako opiekunka osob starszych w niemczech. Bylam tam 3 miesiace. W moim zakresie bylo dbanie o higiene, leki, gotowanie i sprzatanie plus robienie zakupow. Jestem zainteresowana praca i czekam nad odzew.
- Polski / Ojczysty
-
Alina K.
ElblągOd 1,5 roku pracuję jako opiekunka osób starszych. To praca, którą naprawdę...
-
Katarzyna N.
ChorzeleJestem osobą spokojną,wyrozumiała z ponad pięcioletnim doświadczeniem.Chetnie...