Edyta S.
- Kobieta, 44 lata
- Część etatu
- Doświadczenie: 1-2 lata
- Wieluń
Chętnie podejmę się opieki nad osobami starszymi. Bardzo lubię towarzystwo starszych ludzi, jest mi ich po prostu szkoda. Niestety w chwili obecnej praca na pół etatu ewentualnie dorywcza. Jeśli ktoś chciałby abym zaopiekowała się wasza mamą, tatą, babcią lud dziadkiem, proszę o kontakt.
- Polski / Ojczysty
- Średnie
-
Sylwester G.
WieluńDZIEŃ DOBRY. Mieszkam od 3 lat z żoną w Wieluniu. Posiadam dom na wsi, ale w...
-
Agnieszka K.
WieluńMam na imię Agnieszka mam 45 lat mieszkam we Wieluniu obecnie szukam pracy...