Henryk G.
- Mężczyzna, 76 lat
- Dorywczo
- Doświadczenie: 1-2 lata
- Bytom
Pracuję w opiece w Niemczech wyjazdy są dla mne za długie.min. miesiæc.robię tam j.w.Jeżdzę samochodem,jestem sprawny fizycznie.Interesuje mnie jedyni praca w Bytomiu najchętniej na 1/2etatu lub mniej
- Polski / Ojczysty
-
Krzysztof Ś.
JaworznoEmpatyczny,punktualny i bardzo zorganizowany.Usmiechniety nie bojący się...
-
Beata D.
ZabrzeJestem osobą otwartą do pomocy osobom niepełnosprawnym i starszym spędzać...