Kornelia P.
- Kobieta, 20 lat
- Doświadczenie: 1-2 lata
- Lublin
Nazywam się Kornelia i jestem studentką pierwszego roku pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym. Od początku studiów rozwijam swoje umiejętności w zakresie opieki nad osobami chorymi i starszymi, ponieważ praca z ludźmi oraz niesienie im pomocy daje mi dużą satysfakcję. Jestem osobą cierpliwą, odpowiedzialną, empatyczną i sumienną. W swojej pracy zawsze staram się zapewnić podopiecznym poczucie bezpieczeństwa, szacunek oraz komfort.
Podczas praktyk pielęgniarskich zdobyłam doświadczenie w opiece nad pacjentami wymagającymi codziennego wsparcia. Do moich obowiązków należała pomoc przy wykonywaniu czynności higienicznych, takich jak mycie i pielęgnacja pacjentów, pomoc przy karmieniu oraz dbanie o ich wygodę i dobre samopoczucie. W ramach praktyk wykonywałam również zadania związane z podawaniem leków zgodnie z poleceniami i pod nadzorem personelu medycznego oraz współpracowałam z zespołem pielęgniarskim w codziennej opiece nad pacjentami. Dzięki temu nauczyłam się odpowiedzialności, dobrej organizacji pracy oraz spokojnego reagowania w różnych sytuacjach.
Poza doświadczeniem zdobytym podczas studiów od dwóch lat opiekuję się swoją babcią chorującą na chorobę Alzheimera. Ta codzienna opieka nauczyła mnie cierpliwości, wyrozumiałości oraz dostrzegania indywidualnych potrzeb osoby starszej. Do moich obowiązków należy robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, karmienie, sprzątanie mieszkania, pomoc w utrzymaniu higieny osobistej oraz zapewnianie babci wsparcia i towarzystwa każdego dnia. Zdaję sobie sprawę, jak ważne jest nie tylko wykonywanie codziennych obowiązków, ale również budowanie relacji opartej na zaufaniu, życzliwości i szacunku.
Wiem, że opieka nad osobą starszą wymaga nie tylko odpowiednich umiejętności, ale przede wszystkim empatii, cierpliwości i zaangażowania. Do każdego podopiecznego podchodzę indywidualnie, z troską i zrozumieniem jego potrzeb. Jestem osobą godną zaufania, punktualną i chętną do nauki. Zależy mi na tym, aby osoby, którymi się opiekuję, czuły się bezpiecznie, komfortowo i miały pewność, że mogą na mnie liczyć.
- Polski / Ojczysty
- Średnie
-
Elena Z.
LublinJestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą i empatyczną. Lubię pomagać innym i...
-
Zofia P.
LublinJestem studentką psychologii, dobrze radzę sobie w kontaktach z osobami w...
-
Daria D.
LublinJestem osobą odpowiedzialną, komunikatywną i cierpliwą. Szybko uczę się...
-
Anna D.
LublinPracowałam w CareHome zagranicą przez kilka lat . Mam duże doświadczenie w...
-
Dominika W.
LublinDzień dobry, chętnie pomogę w drobnych trudnościach dnia codziennego takich...
-
Agata W.
LublinJestem certyfikowanym opiekunem medycznym. Posiadam dyplom ukończenia kursu...
-
Renata S.
LublinMam 4 lata doświadczenia w pracy z seniorami,jestem empatyczna,lubię...
-
Karolina G.
LublinBardzo lubię kontakt z ludźmi. Jestem osobą odpowiedzialną, sumienna I lubię...
-
Mariia P.
LublinDzień dobry. Jestem Opiekunka z doświadczeniem !!! Starszych ludzi....
-
Nikola Z.
LublinNazywam sie Nikola, mam 17 lat. Uczę sie w liceum w Lublinie przy ul.Lipowej....
-
Otylia S.
Lublin, WieniawaWitam mam 20 lat i jestem studentką pielęgniarstwa, chętnie podejmę się...
-
Natalia C.
LublinJestem osobą niezwykle cierpliwą, empatyczną i odpowiedzialną. Praca z...
-
Luiza K.
LublinJestem 45 letnią kobietą, która chętnie podejmie się opieki stałej lub...
-
Marcin G.
LubartówWitam. Mam na imię Marcin, mam 34 lata, jestem w szczęśliwym związku...