Maciej Stański

48 lat, Pełny etat · Pół etatu · Dorywczo · , Doświadczenie w opiece: Ponad 10 lat

 • Usługi: Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, Podawanie leków, Zakupy, Przyrządzanie posiłków, dbanie o dietę, Rehabilitacja, Terapia zajęciowa
 • Pracuję w wymiarze Pełny etat · Pół etatu · Dorywczo ·
 • Doświadczenie w opiece: Ponad 10 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Wojskowa Akademia Techniczna
 • Wynagrodzenie: od 10 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Bydgoszcz Glinki
 • Ostatnio aktywny: 05 lipiec 2017 16:41
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Szczegółowe informacje Szczegółowe informacje
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość
 • Posiada własną stronę internetową Posiada własną stronę internetową

Jestem osobą dyspozycyjną, łatwo asymilującą się do otoczenia, łatwo nawiazuąjącą kontakt z każdą osobą, otwartą na rozmowę na wszelkie tematy. Sprzątanie, gotowanie, prace domowe - nie stanowią dla mnie żadnego problemu. Jestem pogodny, pozytywnie usposobiony do życia i jego problemów, posiadam własny transport samochodowy. Godziny pracy- bez ograniczeń. Jestem przygotowany do pomocy osobom z dysfunkcjami fizycznymi i psychicznymi.

Usługi: Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, Podawanie leków, Zakupy, Przyrządzanie posiłków, dbanie o dietę, Rehabilitacja, Terapia zajęciowa

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Opieka nad osoba nieuleczalnie chorą, towarzyszenie osobie poddanej domowej opiece hospicyjnej, czynności gospodarcze (gotowanie, pranie, sprzątanie, karmienie) dla osoby z niepełnosprawnością fizyczną. Organizacja czasu wolnego dla osób z Zespołem Downa - w warunkach domowych: obsługa multimediów, treningi higieniczne, wyrabianie nawyków w zakresie prostych prac domowych, poruszania się środkami komunikacji miejskiej, uwrażliwianie na muzykę, sztukę, wykonywanie prostych prac umożliwiających samodzielne zarobkowanie, itp ...

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Lubię kontakt z nowo poznanymi ludźmi. Współdzielenie się doświadczeniami. Satysfakcję z dobrze spełnionego obowiązku - wobec osoby, której czuję się potrzebny. Ciesze się, kiedy mogę pomóc komuś, kto takiej pomocy realnie potrzebuje. Często pomagam bezinteresownie - zapłata nie jest dla mnie najważniejsza. Najlepszym motywatorem w tym co robię - jest dla mnie możliwość usłyszenia po raz kolejny - szczerego: "dziękuję, że mi pomogłeś" lub ewentualnie - polecenia mnie innym osobom. Dla osób, które doceniaja wartość mojej pomocy - często wykonuję znacznie więcej, niż obowiązki wynikające z oferty :)

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Po prostu - nie szukaj dłużej :) Własnie znalazłeś ! Osobę, która posiada kompetencje w wielu dziedzinach życia. Od najprostszych czynności gospodarczych, poprzez rozmowę na każdy temat, który może Cię zainteresować, aż po - zainteresowanie Ciebie tym, czego (być może) nie doświadczasz na co dzień ... bo ktoś nie ma dla Ciebie czasu, bo ktoś nie ma dla Ciebie cierpliwości, bo ktoś nie chce nawet spróbować zrozumieć istoty Twoich problemów ... Ja - mam wolny czas, mam też swoje problemy, które zawsze staram się rozwiązać poprzez używanie doświadczenia, rozumu i poczucia humoru. W mojej obecności - po prostu - poczujesz się dużo lepiej, niż w swojej samotności.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien przede wszystkim zdać sobie sprawę z własnych oczekiwań oraz dostosować je do profilu osoby, której poszukuje do opieki. Innymi słowy: kwalifikacje opiekuna powinny być dostosowane do WSZELKICH psychofizycznych możliwości oraz oczekiwań podopiecznego. Kwestia opieki nad osobą mniej sprawną - nie powinna być sprowadzana wyłącznie do jej motoryki ruchowej. Opieka powinna zapewniać pełen komfort - również w zakresie relacji psychologicznych z podopiecznym, w szczególności - uwzględniając: kontakt werbalny, możliwości komunikacyjne oraz poznawcze osoby pozostającej pod WPŁYWEM opiekuna.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Posiadam szerokie umiejętności w zakresie samodzielnej organizacji czasu wolnego podopiecznych. Moja pasją twórczą jest: fotografia, wideofilmowanie, obsługa komputera, umiejętności w zakresie gry na instrumentach oraz wokalizy. Moje doświadczenie życiowe natomiast - pozwala na swobodne oraz perfekcyjne wykonywanie prac gospodarczych, kulinarnych, jak tez innych prac domowych, koniecznych do zapewnienia funkcjonowania gospodarstwa domowego. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu - służę pomocą w rozwiązywaniu problemów prawnych, administracyjnych, urzędowych, księgowych (pisma, podania, rozliczenia podatkowe i inne czynności urzędowe). Każdorazowo tworzę indywidualny program opieki dla danej osoby - podlegający czasowemu i finansowemu rozliczeniu - w oparciu o prowadzoną dokumentację w poszczególnych sferach zainteresowania Zleceniodawcy.