Magdalena D.
- Kobieta, 35 lat
- Pełny etat, Część etatu, Dorywczo, Jednorazowo
- Doświadczenie: 1-2 lata
- Boratyn, gm. Chłopice, woj. podkarpackie
Jestem osobą uczącą się w zawodzie opiekun medyczny.
Bardzo empatycznie, etycznie i z szacunkiem podchodzę do każdej osoby i powierzonych zadań.
Moje motto to: opiekuj się osobą tak jakby to był Twój własny rodzic.
- Polski / Ojczysty
- Średnie
- Kierunek: Opiekun medyczny
Kurs pomocy nauczyciela przedszkola
Kurs dietetyka
Kurs florysty
-
Barbara S.
Hadle Kańczuckie, gm. Jawornik Polski, woj. podkarpackieMam dwuletnie doświadczenie w pracy na terenie Niemiec . Miałam czterech...
-
Jadwiga S.
Zgoda, gm. Jarosław, woj. podkarpackieJestem emerytka , od 2 lat opiekowałam się mamą, która była osobą chodząca ,...