Magdalena G.
- Kobieta, 30 lat
- Część etatu
- Doświadczenie: 2-5 lat
- Ostrołęka
Witam nazywam się Magdalena szukam pracy na pół etatu , opiekowałam się osoba starszą przez rok czasu a pracowałam do tej pory z dziećmi przez 5lat . Szukam nowych możliwości i większego doświadczenia
- Polski / Ojczysty
-
Krystyna W.
Lelis, woj. mazowieckie08.2012 r. Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe: Opiekun medyczny Nr...
-
Jolanta K.
OstrołękaZ wykształcenia jestem ekonomistka, mam 54 lata, przez większość mojej...