Magdalena M.
- Kobieta, 36 lat
- Pełny etat, Część etatu, Dorywczo, Jednorazowo
- Doświadczenie: powyżej 5 lat
- Drezdenko
- Potwierdzony adres e-mail
Witam.
Mam n imię Magda, mam 36 lat. Pochodzę z krainy 100 jezior czyli z Międzychodu. W Drezdenku mieszkam od 16 lat. Na co dzień jestem mamą dwóch dziewczynek w wieku 10 i 15 lat.
Ostatnie lata pracowałam jako opiekunka w szpitalu Powiatowym w Drezdenku, na oddziale ZOL (zakład opiekuńczo - leczniczy). Także uważam swoje doświadczenie za bardzo dobre, bo ten kto chodź raz był na takim oddziale, wie jak wygląda tam praca♥️.
Jestem osobą uśmiechniętą, cierpliwą i wyrozumiałą. Swoje obowiązki wykonuję profesjonalnie i z największą dbałością o dobro
podopiecznego. Nie boję się ciężkiej pracy i jestem odporna psychicznie.
Wierzę, że moja osobowość i nastawienie do pracy, czynią mnie dobrą opiekunka, do pracy z osobami które potrzebują pomocy w codziennym życiu.
Mam doświadczenie w pracy jako opiekun osób starszych — nie
tylko zawodowe, lecz także prywatne. Doskonale zdaję sobie sprawę z zakresu obowiązków na tym stanowisku. Wiem, że
sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy to podstawowe kwalifikacje, jakich się ode mnie oczekuje.
- Polski / Ojczysty
- Średnie
- Liceum ogólnokształcące w Międzychodzie