Milena G.
- Kobieta, 40 lat
- Pełny etat
- Doświadczenie: brak
- Ostrowiec Świętokrzyski
Jestem studentką pielęgniarstwa na 3. roku. Posiadam doświadczenie w opiece nad pacjentami oraz osobami starszymi, zdobyte podczas praktyk klinicznych. Dobrze znam zasady opieki pielęgnacyjnej, dbam o komfort, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie podopiecznych.
Jestem osobą cierpliwą, empatyczną i odpowiedzialną. Potrafię wykonywać podstawowe czynności pielęgnacyjne, takie jak pomoc w codziennej higienie, karmienie, podawanie leków zgodnie z zaleceniami, pomiar parametrów życiowych oraz towarzyszenie seniorowi w codziennych aktywnościach.
Praca z osobami starszymi sprawia mi satysfakcję, a do każdego podopiecznego podchodzę z szacunkiem i zaangażowaniem. Chętnie niosę pomoc i wsparcie zarówno seniorom, jak i ich rodzinom.
- Polski / Ojczysty
- Średnie
-
Wiktoria W.
StarachowiceMam 21 lat. Nie posiadam jeszcze doświadczenia zawodowego w opiece nad...
-
Małgorzata M.
StarachowiceJestem na emeryturze i od 7 lat zajmuję się pomocą starszym ludziom. Mam...
-
Justyna P.
SandomierzZ wykształcenia jestem technologiem żywienia a poza tym interesuje serie...
-
Malgorzata F.
Ostrowiec ŚwiętokrzyskiWitam. Jestem zainteresowana opieką. Mam doświadczenie. Również w pracy we...
-
Agata T.
SandomierzUkończyłam Medyczną Szkołę Policealną w zawodzie opiekun medyczny. Pracowałam...
-
Weronika J.
Ostrowiec ŚwiętokrzyskiWitam, jestem 24 letnią mamą mam doświadczenie w opiece nad osobą...
-
Wioletta R.
Ostrowiec ŚwiętokrzyskiUkończyłam szkołę wyższą resocjalizacji społecznie nieprzystosowanych....
-
Łukasz R.
SandomierzJestem mężczyzną w wieku 37 lat, pracowałem w szpitalu w Sandomierzu około 10...
-
Karolina G.
Stobiec, gm. Iwaniska, woj. świętokrzyskieDzień dobry! Jestem miłą i otwartą osobą. Szybko się uczę i dostosowuje do...
-
Marzena W.
Ostrowiec ŚwiętokrzyskiWitam jestem osobą miła sumienną mam doświadczenie kocham gotować chodzisz...
-
Iwona M.
Ostrowiec ŚwiętokrzyskiWitam szukam pracy nad osobami starszymi lub dzieckiem. Bez zamieszkiwania....
-
Magdalena Z.
Garbowice, gm. Iwaniska, woj. świętokrzyskieWitam . Nazywam sie Magda .Jestem spokojną i ułożoną 29 latką, mamą 2...
-
Ewa F.
Ostrowiec ŚwiętokrzyskiJestem osoba skromna empatyczna, nie maluje się lubię cisze i spokój,...
-
Robert M.
Ostrowiec ŚwiętokrzyskiMogę dojeżdżać do pacjenta, nie boję się żadnej pracy. Praktyki odbywałem w...