Natalia K.
- Kobieta, 22 lata
- Doświadczenie: brak
- Suwałki
Nazywam się Natalia Kulaszewicz i mam 21 lat. Jestem ciepłą, empatyczną osobą która uwielbia spędzać czas na rozmowach przy herbacie. Przede wszystkim kocham pomagać ludziom i służyć pomocą dla innych.
Chętnie zaopiekuje się osobą starszą. Mój zakres obowiązków których mogłabym się podjąć jest duży, a do nich należą:
- organizacja czasu wolnego
- podawanie leków
- dbanie i dietę / odgrzewanie jedzenia,
- robienie zakupów,
- sprzątanie,
- spacery
Niestety nie mam doświadczenia w zakresie rehabilitacji ani podobnych kwestiach ale zrekompensuje to pracowitością, profesjonalną opieką w zakresie obowiązków których umiem, empatią i dobrym podejściem do starszej osoby. Nie pomogę również w przyrządzaniu posiłków bo nie jestem dobra w kuchni.
Nie posiadam doświadczenia w zakresie opieki nad starszą osobą jednak wiem jak ta praca wygląda i jestem gotowa się jej podjąć.
W kwestii czasu zajmowania się starszą osobą interesuje mnie praca od poniedziałku do piątku.
Dziękuję za przeczytanie i poświęcony czas
- Polski / Ojczysty
- Średnie
-
Dorota G.
SuwałkiMam doświadczenie w opiece osób starszych w Polsce i w Niemczech.Jestem osobą...
-
Iza W.
Czarna BiałostockaJestem młodą osobą, która pragnie nieść pomoc innym. Aktualnie pracuję jako...
-
Anna C.
SuwałkiWitam. Ukończyłam szkole Policealna jako opiekun medyczny Med.14. Jestem...
-
Ewa C.
SuwałkiJestem Ewa. Mam 45ata. Jestem mężatką i mam troje dzieci. Syn jest dorosły....