Paulina D.
- Kobieta, 39 lat
- Pełny etat
- Doświadczenie: 2-5 lat
- Rawicz
Witam,uczę się jako opiekun medyczny pracowałam już z osobami chorymi w centrum pielęgniarstwa jak i w szpitalu na praktykach także przy bardzo ciężko chorych osobach. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.Pozdrawiam.
- Polski / Ojczysty
- Średnie
- Liceum ogólnokształcące
- Kierunek: Ogólny
Kontynuacja nauki w szkole opiekuna medycznego plus doświadczenie
-
Agatka J.
RawiczJestem osobą komunikatywna szybko się uczę i nawiązuje nowe Pracowałam już...
-
Ewelina R.
GostyńPoszukuję pracy jako terapeuta zajęciowy lub opiekun. Jestem chętna do pracy....