Poszukuję opiekuna seniora Siedlce
- Ogłoszenie dodane:
-
Ostatnia aktywność: 4 godziny temu
- Część etatu Dorywczo
- Wynagrodzenie: do 35 zł za godzinę
- Lokalizacja: Siedlce
- Ogłoszenie ważne do: 20 maja 2026
- Ogłoszenie zamieszczone przez: Marcin O.
- Ogłoszenie aktualne
Dzień dobry. Szukam opiekunki-towarzyszki do starszej Pani, 78 lat. Mama cierpi na depresję przez co nie chce wychodzić z łóżka, nie mówiąc z domu. Dodatkowe schorzenia to migotanie przedsionków, cukrzyca typu 2. Mama jest po przebytej operacji wycięcia nowotworu, którą przeszła w styczniu. W związku z tym obowiązują ją pewne ograniczenia (fizyczne i żywieniowe). Nie ma apetytu, przez co jest osłabiona. Trzeba też jej pomóc w takich sprawach jak umycie się.
Zależy mi na osobie z bardzo dobrą pamięcią, która pilnowałaby by zawsze brane były leki i spędzała również czas z mamą, starała się dbać o jej sprawność fizyczną jak i umysłową. Towarzyszyła, pomogła zrobić zakupy, ugotować/przygotować posiłek, sprzątnąć, pomóc wybrać się na wizytę lekarską. Potrzebna jest osoba, która będzie działać, a nie spędzać czas na siedzeniu w telefonie. Ta praca na tym nie polega, żeby tylko odbębnić swoje i do domu. Osoba, która podejmie inicjatywę, a nie będzie czekać na wskazówki od chorej. Potrzeba tu osoby aktywnej, która będzie działać. Bardzo mile widziane Panie, które mają doświadczenie w opiece nad starszymi osobami. Przede wszystkim bardzo cierpliwe, wyrozumiałe, konkretne i życzliwe Panie jak najbardziej mile widziane.
Ja niestety pracuję poza miastem i jestem w domu jedynie przez 10 dni w miesiącu. Kilka godzin rano i po południu przez te dni, w które mnie nie ma. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny.
Автоматичний переклад українською
Preferowany język ojczysty opiekuna:
- Polski
Część etatu, Dorywczo
Początek: 26 kwietnia 2026, na czas nieokreślony