Zaufana opieka nad osobami starszymi

Zarejestruj się i...
  • Aplikuj na ogłoszenia.
  • Stwórz profil i daj się znaleźć.
  • Kontaktuj się z ogłoszeniodawcami.

Praca Niemczech

Ogłoszenie dodane:
Ostatnia aktywność: 2 dni temu

  • Ogłoszenie dodane:
  • Ostatnia aktywność: 2 dni temu
  • Wynagrodzenie: do 100 zł za godzinę
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ogłoszenie ważne do: 31 grudnia 2024
  • Ogłoszenie zamieszczone przez: Danas&Sylwias
  • Ogłoszenie aktualne
Kilka słów o pracy

Praca dla Opiekunki Osób Starszych w okolicach Speyer.
Start: 29.07.2024
Pani Hilde jest serdeczną seniorką, ma 76 lat. Zmaga się z chorobą Parkinsona. Pomimo swoich ograniczeń, jest niezależna i wciąż potrafi sama się myć i ubierać. Jej dom jednak często jest w stanie chaosu, ponieważ Pani Hilde, pełna determinacji, próbuje porządkować swoje rzeczy, ale niestety często z przeciwnym skutkiem.
Jest osobą wykształconą i inteligentną, była nauczycielką przez wiele lat. Jej umysł jest pełen wiedzy i ciekawostek, a rozmowy z nią to prawdziwa przyjemność. Pani Hilde szuka opiekunki, która pomoże jej utrzymać porządek w domu i wspomoże ją w codziennych obowiązkach, oraz wizytach u lekarza, a także będzie cenić i szanować jej niezależność oraz inteligencję.
Oferujemy:
Stawka: 1700 euro + 150 euro bonus wakacyjny + 170 euro za pobyt w Polsce
ZUS odprowadzamy od średniej krajowej (ok. 8000 zł) Ubezpieczenie na czas pobytu w Polsce Druk A1 Karta EKUZ Polisa Allianz
Jeśli masz pytania dotyczące składek ZUS dla opiekunek w Niemczech, zapraszamy do kontaktu z nami w Sylwias Seniorenhilfe. Dbamy o Twój komfort, bezpieczeństwo pracy i przyszłość.
Kontakt:
Tel.: ************* - dlaczego ukryte?

ua icon Автоматичний переклад українською

Oczekiwania wobec opiekuna
  • Oczekiwane doświadczenie opiekuna: brak
  • Preferowany wiek opiekuna: dowolny wiek
  • Możliwa praca z zamieszkaniem
Obowiązki opiekuna
  • Drobne sprawunki
Preferencje językowe

Preferowany język ojczysty opiekuna:

  • Polski

Oczekiwana znajomość języków opiekuna:

  • Polski
  • Niemiecki
Harmonogram pracy / wymiar czasowy

Pełny etat

Początek: 29 lipca 2024, na czas nieokreślony