Zaufana opieka nad osobami starszymi

Zarejestruj się i...
  • Aplikuj na ogłoszenia.
  • Stwórz profil i daj się znaleźć.
  • Kontaktuj się z ogłoszeniodawcami.

Praca w Niemczech, 1900 Euro, Opieka nad Panią Evą (91 lat) w Icking, Bawaria

Ogłoszenie dodane:
Ostatnia aktywność: 18 godzin temu

  • Ogłoszenie dodane:
  • Ostatnia aktywność: 18 godzin temu
  • Wynagrodzenie: do 60 zł za godzinę
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Ogłoszenie ważne do: 9 października 2024
  • uk like Ogłoszenie otwarte dla obywateli Ukrainy
  • Ogłoszenie aktualne
Kilka słów o pracy

Opieka nad Panią Evą w Icking

Miejsce pracy: 82057 Icking, Bawaria, Niemcy
Wynagrodzenie: 1900 € netto miesięcznie

Opis Podopiecznej:

Pani Eva, 91 lat, 56 kg, 160 cm jest po operacji biodra. Porusza się przy pomocy rollatora, jednak często doświadcza silnych zawrotów głowy, które uniemożliwiają jej samodzielne poruszanie się. Potrzebuje podstawowej opieki oraz codziennej pomocy. Mimo problemów zdrowotnych, Pani Eva jest osobą miłą, aktywną i jeszcze kilka miesięcy temu regularnie korzystała z fitness studia dla seniorów oraz pływała.

Zakres obowiązków:

- Pomoc przy poruszaniu się i wsparcie w codziennych czynnościach.
- Asysta przy higienie osobistej.
- Przygotowywanie posiłków i dbanie o porządek w miejscu zamieszkania.
- Towarzyszenie podczas spacerów oraz aktywności.

Wymagania:

- Prawo jazdy, gdyż Pani Eva oczekuje takiego wsparcia w codziennym funkcjonowaniu.
- Umiejętność komunikacji na poziomie przynajmniej podstawowym w języku niemieckim.

Warunki pracy:

- Zakwaterowanie: Osobny pokój z łazienką.
- Czas wolny: Jeden dzień wolnego w tygodniu, codzienne pauzy.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie w wysokości 1900€ netto miesięcznie
- Komfortowe warunki zakwaterowania w domu
- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony rodziny podopiecznej
- Stabilne zatrudnienie i możliwość długoterminowej współpracy
- Umowa zlecenie z ubezpieczniem w niemieckiej kasie chorych
- Umowa zlecenie z ubezpieczniem w ZUS - A1
- Gewerbe lub własna działalność gospodarcza
- Wynagrodzenie płatne na sam koniec miesiąca

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
Telefon: *************** - dlaczego ukryte? Email: info@'(*******)'

ua icon Автоматичний переклад українською

Oczekiwania wobec opiekuna
  • Oczekiwane doświadczenie opiekuna: brak
  • Preferowany wiek opiekuna: dowolny wiek
  • Posiada prawo jazdy
  • Możliwa praca z zamieszkaniem
Obowiązki opiekuna
  • Drobne sprawunki
  • Przyrządzanie posiłków, dbanie o dietę
  • Organizacja czasu wolnego
Preferencje językowe

Oczekiwana znajomość języków opiekuna:

  • Niemiecki
Harmonogram pracy / wymiar czasowy

Pełny etat

Początek: 20 września 2024, na czas nieokreślony