Zaufana opieka nad osobami starszymi

Zarejestruj się i...
  • Aplikuj na ogłoszenia.
  • Stwórz profil i daj się znaleźć.
  • Kontaktuj się z ogłoszeniodawcami.

Praca w Niemczech, 1900 €, Opiekunka do Pana Ronalda – Monachium

Ogłoszenie dodane:
Ostatnia aktywność: 14 godzin temu

  • Ogłoszenie dodane:
  • Ostatnia aktywność: 14 godzin temu
  • Wynagrodzenie: do 50 zł za godzinę
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ogłoszenie ważne do: 16 listopada 2024
  • uk like Ogłoszenie otwarte dla obywateli Ukrainy
  • Ogłoszenie aktualne
Kilka słów o pracy

Opiekunka do Pana Ronalda – Monachium
Miejsce pracy: 81475 Monachium
Wynagrodzenie: 1900 euro netto
Start pracy: Od zaraz Opis Podopiecznego:

Pan Ronald, 75 lat, 168 cm i 64 kg, cierpi na demencję i Parkinsona. Jest osobą spokojną, ale ma trudności z chodzeniem – stawia małe kroki. Mieszka z żoną, która nie wymaga opieki.

Zakres obowiązków:

- Dziennie spacery z podopiecznym
- Zachęcanie do ćwiczeń i wsparcie w aktywności fizycznej
- Pomoc w codziennych czynnościach, takich jak higiena osobista i ubieranie
- Wsparcie w poruszaniu się
- Przygotowywanie posiłków
- Dbanie o porządek w miejscu zamieszkania

Wymagania:

- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, zwłaszcza z demencją
- Cierpliwość, empatia i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- Empatia, cierpliwość i umiejętność zapewnienia wsparcia emocjonalnego.
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Warunki pracy:

- Własny pokój z dostępem łazienki
- Internet
- Jeden dzien wolnego, codzienne pauzy

Oferujemy:

- Wynagrodzenie w wysokości 1900€ netto miesięcznie
- Komfortowe warunki zakwaterowania w domu podopiecznej
- Umowa zlecenie z ubezpieczniem w niemieckiej kasie chorych
- Umowa zlecenie z ubezpieczniem w ZUS - A1
- Gewerbe lub własna działalność gospodarcza
- Wynagrodzenie płatne na sam koniec miesiąca

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
Telefon: *************** - dlaczego ukryte? Email: info@'(*******)'

ua icon Автоматичний переклад українською

Oczekiwania wobec opiekuna
  • Oczekiwane doświadczenie opiekuna: brak
  • Preferowany wiek opiekuna: dowolny wiek
  • Możliwa praca z zamieszkaniem
Obowiązki opiekuna
  • Drobne sprawunki
  • Przyrządzanie posiłków, dbanie o dietę
  • Organizacja czasu wolnego
  • Rehabilitacja
Preferencje językowe

Preferowany język ojczysty opiekuna:

  • Polski

Oczekiwana znajomość języków opiekuna:

  • Polski
  • Niemiecki
Harmonogram pracy / wymiar czasowy

Pełny etat

Początek: 25 października 2024, na czas nieokreślony