Zaufana opieka nad osobami starszymi

Zarejestruj się i...
  • Aplikuj na ogłoszenia.
  • Stwórz profil i daj się znaleźć.
  • Kontaktuj się z ogłoszeniodawcami.

Praca w Niemczech w Monachium 1800 Euro, Opiekunka do Pani Aloisy (102 lata)

Ogłoszenie dodane:
Ostatnia aktywność: 17 godzin temu

  • Ogłoszenie dodane:
  • Ostatnia aktywność: 17 godzin temu
  • Wynagrodzenie: do 60 zł za godzinę
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ogłoszenie ważne do: 9 października 2024
  • uk like Ogłoszenie otwarte dla obywateli Ukrainy
  • Ogłoszenie aktualne
Kilka słów o pracy

Opiekunka do Pani Aloisy (102 lata) w Monachium
Miejsce pracy: Monachium, kod pocztowy 81669
Wynagrodzenie: 1800€ netto miesięcznie
Data rozpoczęcia pracy: 1 października

Opis Podopiecznej:

Pani Aloisia ma 102 lata, waży 65 kg i mierzy 165 cm wzrostu. Mieszka w Monachium razem ze swoją synową. Jest osobą spokojną, która cierpi na demencję, osłabienie starcze, problemy z poruszaniem się oraz nietrzymanie moczu. Mimo to noce przesypia spokojnie. Pani Aloisia lubi spędzać czas na czytaniu i rozwiązywaniu krzyżówek, a wieczorami ogląda telewizję. Nie jest osobą agresywną.

Zakres obowiązków:

- Pomoc podczas chodzenia do toalety
- Wsparcie przy kąpieli i codziennej higienie
- Pomoc w ubieraniu się
- Przygotowywanie posiłków i podawanie ich podopiecznej
- Dbanie o porządek w miejscu zamieszkania
- Towarzyszenie w codziennych aktywnościach
- Zapewnienie wsparcia emocjonalnego i rozmowy Warunki pracy:

Zakwaterowanie: Komfortowy pokój z dostępem do łazienki
Czas wolny: Jeden dzień wolnego w tygodniu, codzienne przerwy 2-3 godziny

Wymagania:

- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, zwłaszcza z demencją
- Cierpliwość, empatia i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- Empatia, cierpliwość i umiejętność zapewnienia wsparcia emocjonalnego.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie w wysokości 1800€ netto miesięcznie
- Komfortowe warunki zakwaterowania w Monachium
- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony rodziny podopiecznej
- Stabilne zatrudnienie i możliwość długoterminowej współpracy
- Umowa zlecenie z ubezpieczniem w niemieckiej kasie chorych
- Umowa zlecenie z ubezpieczniem w ZUS - A1
- Gewerbe lub własna działalność gospodarcza
- Wynagrodzenie płatne na sam koniec miesiąca

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
Telefon: *************** - dlaczego ukryte? Email: info@'(*******)'

ua icon Автоматичний переклад українською

Oczekiwania wobec opiekuna
  • Oczekiwane doświadczenie opiekuna: brak
  • Preferowany wiek opiekuna: dowolny wiek
  • Możliwa praca z zamieszkaniem
Obowiązki opiekuna
  • Drobne sprawunki
  • Przyrządzanie posiłków, dbanie o dietę
  • Organizacja czasu wolnego
Preferencje językowe

Oczekiwana znajomość języków opiekuna:

  • Polski
  • Niemiecki
Harmonogram pracy / wymiar czasowy

Pełny etat

Początek: 20 września 2024, na czas nieokreślony