Aleksandra H.
- Kobieta, 40 lat
- Część etatu, Dorywczo
- Doświadczenie: 2-5 lat
- Kraków
Dzień dobry,
chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko opiekunki seniora. Jestem osobą bardzo empatyczną, wyrozumiałą, serdeczną i pomocną.
Doświadczenie zdobyłam, opiekując się moją babcią, a później również babcią męża i jego mamą. Te sytuacje nauczyły mnie ogromnej empatii wobec osób starszych. Doskonale rozumiem ich potrzeby, emocje i to, jak ważne jest, aby czuli się traktowani z godnością i szacunkiem.
Wiem, że opieka nad seniorem to nie tylko podanie leków czy pomoc w codziennych czynnościach. To także wsparcie psychiczne — rozmowa, obecność, zrozumienie, poczucie bezpieczeństwa. Zawsze staram się, aby senior czuł, że nie jest „kłopotem”, ale osobą, która nadal ma prawo do radości, aktywności i dobrego samopoczucia.
Zachęcam podopiecznych do ruchu i drobnych aktywności dostosowanych indywidualnie do ich możliwości. Wierzę, że to, co dzieje się w głowie seniora, ma ogromny wpływ na jego kondycję fizyczną. Podchodzę do opieki naturalnie i z cierpliwością — wiem, że czasem bywa trudno, ale zawsze staram się delikatnie motywować do samodzielności i pozytywnego nastawienia.
Chętnie porozmawiam o szczegółach i odpowiem na pytania.
Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra Hołubowicz
- Polski / Ojczysty
- Średnie
Nie posiadam formalnych kursów opieki nad seniorem, jednak jestem osobą, która bardzo szybko się uczy, łatwo przyswaja nowe obowiązki i potrafi dostosować się do potrzeb konkretnej osoby. Praktyczne doświadczenie i empatyczne podejście sprawiają, że czuję się w tej roli naturalnie i odpowiedzialnie.
-
Paulina P.
WieliczkaWitam jestem z okolic Wieliczki , jestem zorganizowana , pomocną i empatyczą...
-
Katarzyna N.
MyśleniceJestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą i empatyczną, która z zaangażowaniem...
-
Katarzyna R.
MyśleniceDzień dobry. Mam na imię Katarzyna jestem osoba , która doskonle rozumie...
-
Magdalena B.
KrakówAltriustyczna, komunikatywna, empatyczna, łatwo nawiązująca kontakty...
-
Barbara K.
KrakówJestem osobą pogodną, empatyczną i odpowiedzialną, która z zaangażowaniem...
-
Khrystyna S.
KrakówJestem odpowiedzialną, troskliwą i cierpliwą opiekunką osób starszych. Mam...
-
Izabela Ś.
KrakówJestem studentką terapii zajęciowej, a praca z osobami starszymi jest mi...
-
Iryna F.
MyśleniceJestem osobą cierpliwą, empatyczną i odpowiedzialną. Choć nie posiadam...
-
Anna M.
KrakówOpiekun seniora – troskliwe wsparcie i dobre towarzystwo Cześć! Oferuję...
-
Gabriela P.
SkawinaWitam jestem osobą gotowa do pracy po uzyskaniu informacji. Po tygodniu mogę...
-
Jakub N.
KrakówPoszukuje pracy w celu poszerzenia swoich kompetencji i zdobycia nowych...
-
Joanna S.
KrakówDzień dobry. Szukam pracy do opieki do starszej osoby w Krakowie. Mam...
-
Grzegorz P.
Kraków, Nowa HutaDzień dobry mam 42 lata jeśli chodzi o doświadczenie przy opiece nad osobami...
-
Angelika S.
KrakówWitam serdecznie Zakładając profil na aplikacji opieka seniora to moją myślą...