Ewa M.
- Kobieta, 52 lata
- Część etatu, Dorywczo, Jednorazowo
- Doświadczenie: powyżej 5 lat
- Rybnik
- 4 referencje potwierdzone przez OpiekaSeniora.pl, średnia ocena 5/5
- Potwierdzony telefon
- Potwierdzony adres e-mail
Witam.
Jestem Opiekunem Medycznym i Asystentem Osoby Niepełnosprawnej. Jestem również w trakcie studiów pielęgniarskich licencjackich ( obecnie na 3-cim roku) na Akademii Śląskiej w Katowicach. Pracuję w Punkcie Pobrań krwi. Jestem osobą energiczną ,pracowitą, odpowiedzialną i empatyczną. Swoje obowiązki wykonuję z dużym zaangażowaniem. Zaopiekuję się osobą starszą, chorą lub niepełnosprawną. Mam 7 lat doświadczenia w opiece nad osobą chorą na Alzheimera ( moja teściowa). Pracowałam w Polskim Czerwonym Krzyżu oddział w Rybniku, jako opiekun osób starszych i niepełnosprawnych. Posiadam prawo jazdy, jestem niepaląca, lubię zwierzęta.
-
Średnia ocena
-
Jakość
-
Uczciwość
-
Rzetelność
-
Punktualność
Z czystym sumieniem moge polecic pania Ewe. Osoba o zlotym sercu, z wspanialym podejsciem do osoby opiekujacej sie. Posiada bogata wiedze na temat pielegnacji, terapii ruchowej itp. Wspaniale opiekowala sie chora osoba ( zaawansowany alzchaimer,) lezaca nieruszajaca sie. Kto odda w opieke swojego bliskiego pani Ewie ,bedzie w doskonalych rekach!!!
- Polski / Ojczysty
Dni i godziny pracy: do uzgodnienia
- Średnie
Studia pielęgniarskie (licencjat ) - w toku. Pielęgnacja odleżyn, pobranie krwi, wstrzyknięcia podskórne, karmienie przez PEG, pomiar glukozy, toaleta całego ciała i wymiana pościeli także u osób całkowicie leżących.