Zawodowy Opiekun Medyczny,Dietetyk,Konsultant Med.

36 lat, Pełny etat · Pół etatu · Dorywczo · , Doświadczenie w opiece: Ponad 10 lat

 • Usługi: Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, Opieka pielęgniarska, Podawanie leków, Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja, Zakupy, Przyrządzanie posiłków, dbanie o dietę, Rehabilitacja, Terapia zajęciowa
 • Pracuję w wymiarze Pełny etat · Pół etatu · Dorywczo ·
 • Doświadczenie w opiece: Ponad 10 lat
 • Wykszałcenie: Średnie (matura), Medyczna Szkoła Zawodowa
 • Wynagrodzenie: od 10 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Bydgoszcz
 • Ostatnio aktywny: 02 marzec 2017 12:28
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Szczegółowe informacje Szczegółowe informacje
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Certyfikowany dietetyk, koordynator medyczny, profesjonalny zawodowy opiekun medyczno-środowiskowy z kilkunastoletnim stażem i doświadczeniem w opiece nad osobami z typowymi chorobami przewlekłymi i wszelkim stopniem niepełnosprawności psychofizycznej. Jako dietetyk doradzam i informuje z zakresu dietetyki i profilaktyki jak również SKUTECZNEGO (nie farmaceutycznego) leczenia poszczególnych chorób przewlekłych. Od dawna zajmuje się medycyną naturalną jak również mam niezbędny zakres wiedzy z medycyny tzw konwencjonalnej. W przeszłości zajmowałem się fizjoterapią osób po różnym stopniu udaru mózgowego oraz innych niesprawności. Mam szerokie doświadczenie z osobami psychicznie dysfunkcyjnymi w różnym zakresie niepełnosprawności. Zajmowałem się opieką medyczną i terapię zajęciową w DPS-ie dla osób z chorobą Alzheimera. Potrafię zastosować profilaktykę przeciw nie uwarunkowanym genetycznie najczęstszym chorobom przewlekłym. Skutecznie radzę sobie w pomocy dla osób z chorobą i objawami cukrzycy typu I i II, SM, alergiami etc. Medycyna to moja pasja jak również pomoc osobom które szczególnie oczekują pomocy dlatego jestem również prezesem Stowarzyszenia Ochrony Praw Dziecka zajmując się aspektami prawnymi i medycznymi. Chciałbym Państwu zaoferować chęć współpracy jako opiekun medyczny, dietetyk. Nie prowadzę działalności więc byłbym zainteresowany współpracą na zlecenie. Jestem zainteresowany również ofertami z krajów anglojęzycznych. W przypadku zainteresowania moją ofertą współpracy proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Rafał Dziękuję, pozdrawiam rafmedicare.blogspot

Usługi: Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, Opieka pielęgniarska, Podawanie leków, Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja, Zakupy, Przyrządzanie posiłków, dbanie o dietę, Rehabilitacja, Terapia zajęciowa

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Konsultant w szpitalu MSWiA, rehabilitacja pacjenta po powtórnym ciężkim udarze, opiekun starszych osób z wielorakimi problemami, opiekun i asystent medyczny w Domu Pomocy dla Osób z Chorobą Alzheimera, pracownik Pomocy Społecznej - usługi specjalistyczne np - pełnozakresowa terapia dla osoby z poważną schizofrenią paranoidalną, byłem stażystą na oddziałach - detoksykacyjnym, psychiatrycznym i hospicyjnym. Opiekun medyczny osób z chorobami otępiennymi w DPS-ie.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Pomoc i jak najlepszy efekt mojej pomocy. Udowadnianie sobie i innym, że bezinteresowna pomoc ma wyższą cenę niż ta wyszacowana. Nowe wyzwania które zawsze prowokują do nowych lub lepszych umiejętności i wiedzy.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Opiekun / Asystent z dyplomem szkoły medycznej i dużym doświadczeniem oferuje profesjonalną opiekę dla Seniorów na terenie Siedlec i okolic. Oferuję asystowanie lub opiekę: - w domu; - w szpitalu; - podczas wizyt lekarskich; - oraz w czasie przejazdu z miejsca na miejsce (np. z domu do szpitala) specjalistycznym transportem (sanitarka) Jestem certyfikowanym dietetykiem i specjalizuje się między innymi w układaniu odpowiedniego żywienia w chorobach przewlekłych i onkologicznych. Zajmuje się również doradztwem medycznym (naturopatia bez homeopatii)

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Powinien i należy zapytać o motywację.. Kreatywność ponieważ każdy pacjent to inny przypadek mimo, że choroba z punktu widzenia medycznego ta sama.. o to jakiej opieki życzyłby sobie gdyby zamienił się wiekiem z podopiecznym.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Jakie jest doświadczenie i przede wszystkim jaka jest jakość usług tzn czy opiekun ma podstawy wiedzy medycznej i jak tą wiedzą jest w stanie się posługiwać.. Jak bardzo potrafi zaangażować się w swojej pracy..

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Profesjonalizm i wiedza medyczna którą potrafię wykorzystać w praktyce, doświadczenie praktycznie z każdą typową jednostką chorobową. Zamiast chemioterapii potrafię użyć skutecznie naturopatii.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Połączyłem już wcześniej nabytą wiedzę by pogłębić ją w praktyce. Okazuje się , że teoria tylko wtedy ma znaczenie jeśli sprawdza się w praktyce, oczywiście w dalszym ciągu kształcę się w wiedzy medycznej i dietetyce.