Katarzyna

22 lata, Pełny etat · Pół etatu · Dorywczo · , Doświadczenie w opiece: 1 rok

 • Usługi: Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Podawanie leków, Zakupy, Przyrządzanie posiłków, dbanie o dietę, Rehabilitacja, Terapia zajęciowa
 • Pracuję w wymiarze Pełny etat · Pół etatu · Dorywczo ·
 • Doświadczenie w opiece: 1 rok
 • Wykszałcenie: Średnie (matura), Akademia Zdrowia
 • Wynagrodzenie: od 15 zł za godzinę
 • Lokalizacja: Bydgoszcz
 • Ostatnio aktywny: 17 sierpień 2017 12:23
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Szczegółowe informacje Szczegółowe informacje
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowane usługi Sprecyzowane usługi
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Jestem uprzejma i kulturalna osoba , pełną ciepła wewnętrznego dla osób chorych . Moje serce i chęci sa skierowane w 100 % dla podopiecznych , Staram sie dac duzo uśmiechu jak i przekazać motywacje do współpracy np w ćwiczeniach rehabilitacyjnych osoba z niepełnosprawnością . Oferuje pomoc w : rehabilitacji z odpowiednim podejsciem do osoby i schorzenia gdyż jestem uczennica Policealnej szkoly medycznej ucze sie na dziale jako masażysta gdzie za rok bede juz dyplomowanym :) praktyki w Akademickim Centrum Medycznym na garbarach na odziale rehabilitacji ambulatoryjnej pierwszego kontaktu :) jestem w stanie jak najabardziej wykonać masaz zwłaszcza osoba przewlekle lezącym . terapii zajeciowej, spedzanie czasu wolnego, czytanie książek , gazet , wspólne spacery oczywiscie tylko z uśmiechem na twarzy :) z zachęcania spedzania czasu na świeżym powietrzu i podziwiania zieleni :) Mam duze doswiadczenie w dziedzinie fizjoterapii i masazu oraz opieki nad niepełnosprawna osoba gdyz uczestniczylam w różnego rodzaju wolontariatach w szpitalach Uniwersyteckich w Bydgoszczy takich jak np : szpital uniwersytecki nr 2 im. dr jana biziela , szpital uniwersytecki im. jurasza , oraz odbylam roczny staż z podopiecznym z glebokim autyzmem prowadzac terapie jak i wolontariat oraz opieke . Uczestniczylam rowniez w róznego rodzaju konferencjach fizjoterapeutycznych, oraz medycznych, psychologicznych , : Wroclaw ASTO Osrodek Terapeutyczno-Edukacyjny ,, Warsztaty z twórca metody Michaelem Newmanem : wprowadzenie do zasad terapii Manzou ( stymulacja osrodkowego układu nerwowego , poprzez ruch i podejscie ) , Ukonczenie kursu kinesiotaping w rehabilitacji i sporcie , Posiadam rowniez wiedze na temat pierwszej pomocy przedmedycznej , . Jestem w stanie Panstwa zachecic do usluch masazu z moejj strony prywatnie dla podopiecznego : Jest wiele pozytywnych efektów, jakie przynoszą masaże osobom starszym: Pozytywny wpływ masazu na cialo to : zwalczenie stresu i niwelacja napięcia, pozytywny wpływ na system immunologiczny, likwidacja bólu. Natychmiastowym efektem masażu jest spadek napięcia w mięśniach, poprawa krążenia i zmniejszenie stanów zapalnych. Masaż pomaga ponadto ludziom starszym w poradzeniu sobie z problemami fizycznymi i emocjonalnymi będąc w kontakcie z innymi ludźmi, a poprzez to pomaga w zwalczaniu poczucia izolacji i niepokoju. Moja oferta prywatnie masazu dla seniora to 30zl .

Usługi: Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Podawanie leków, Zakupy, Przyrządzanie posiłków, dbanie o dietę, Rehabilitacja, Terapia zajęciowa

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Masaze, zwalczanie boli miesniwo-stawowych , opieka nad chorymi, karmienie , spedzanie czasu .Spedzanie czasu poprze metodyki terapii zajeciowej prowadzace do prawidlowego rozwoju.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Uwielbiam widziec efekty pracy z pacjentem efekty w usprawnianiu ruchowego , samodzielnosci , uśmiechu na twarzy z efektów naszej wspólnej pracy. Pozytywnego nastawienia dzieki mojemu podejsciu do podopiecznego oraz słów od niego ze nie boli go np kręgoslup dzieki masaża :)

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Spójrz na doświadczenie i wiedzę oraz umiejętności w tak specyficznej pracy która wymaga cierpliwości i wykonania jej z sercem oraz pasją :) Daj szanse młodej osobie mimo wieku często sa bardziej dojrzale i odpowiedzialne niz osoby starsze oraz przykładają sie do pracy gdyz maja chęci sa sprawni fizycznie i np : wiążą z tym swoja dalsza edukacje i kształcenie :)

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  W czym sie specjalizuje , jakie ma podejscie do chorego, czy zna pierwsza pomoc, zna zagadnienia kliniczne, choroby, jest pewna tego co robi i co najważniejsze czy podchodzi z sercem i pasja do pracy ;)

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Co cie zachęciło do nauki i tego ze chcesz pracować z niepełnosprawnymi i chorymi ? Moja odp brzmi los mi sam podpowiedział ze to jest moje powolanie gdyz sama kiedys przechodziłam mękę jako pacjent i doskonale rozumiem odczucia chorych wiem co to bol walka i ciezka rehabilitacja dlatego to ulatwia mi rozmowę i podejscie do nich wiem kiedy i jak zmotywować slowami oraz dodać otuchy gdyż wiem że takie osoby nie lubia współczucia i litości .